טבע נגיש-הפנינג נגישות באגמון החולה

"כתמיד , תודה על היותך שותף וחבר! תודה רבה על שיתוף הפעולה באירוע באגמון החולה. כרגיל הצלחת להקסים, לסחוף ולסייע לנו להרים עוד אירוע משמעותי עם חשיפה רבה, תגובות נהדרות ועתיד מובטח לאירועים נוספים ומגוונים באגמון". מיכל רימון, משנה ליו"ר עמותת נגישות ישראל במסגרת הפנינג הנגישות עם התחנות להתנסויות שונות שהתקיימו באתר הטבע הנגיש- אגמון החולה, חיכו למבקרים מספר הפתעות מיוחדות: במצפור עופות המים היו זוג מדריכים שומע ולקויית שמיעה שלימדו אותם כיצד מסמנים שמות של עופות, שמות פרטיים וביטויי הכרות נוספים. הידעתם שהכינוי לעגור בשפת סימנים הוא שילוב של הסימנים דברן+ מבנה גוף צר מאורך? בכניסה לשמורה הפעילו המתורגמנים של קול הסימנים דוכן קעקועים לשפת סימנים וסיפרו על ההיגיון העומד מאחורי הסימנים. באירוע המרכזי הופיעה מורן מזוז מיוצאי כוכב נולד, אשר הנעימה בקולה המדהים במגוון שירים שאותם שרה בכוכב נולד. אתם מוזמנים לצפות בתמונות ובסרטונים של השירים המלווים בשירה בשפת סימנים.

"כתמיד , תודה על היותך שותף וחבר! תודה רבה על שיתוף הפעולה באירוע באגמון החולה.
כרגיל הצלחת להקסים, לסחוף ולסייע לנו להרים עוד אירוע משמעותי עם חשיפה רבה, תגובות נהדרות ועתיד מובטח לאירועים נוספים ומגוונים באגמון".
מיכל רימון, משנה ליו"ר עמותת נגישות ישראל

במסגרת הפנינג הנגישות עם התחנות להתנסויות שונות שהתקיימו באתר הטבע הנגיש- אגמון החולה, חיכו למבקרים מספר הפתעות מיוחדות:
במצפור עופות המים היו זוג מדריכים שומע ולקויית שמיעה שלימדו אותם כיצד מסמנים שמות של עופות, שמות פרטיים וביטויי הכרות נוספים.
הידעתם שהכינוי לעגור בשפת סימנים הוא שילוב של הסימנים דברן+ מבנה גוף צר מאורך?
בכניסה לשמורה הפעילו המתורגמנים של קול הסימנים דוכן קעקועים לשפת סימנים וסיפרו על ההיגיון העומד מאחורי הסימנים.
באירוע המרכזי הופיעה מורן מזוז מיוצאי כוכב נולד, אשר הנעימה בקולה המדהים במגוון שירים שאותם שרה בכוכב נולד.
אתם מוזמנים לצפות בתמונות ובסרטונים של השירים המלווים בשירה בשפת סימנים.

כלי נגישות